Kıymalı Arnavut pırasası tarifi

Kıymalı Arnavut pırasası nasıl yapılır? Et yemekleri tarifi paylaşılan etyemegi.com sayfalarımızdan kıymalı Arnavut pırasası tarifini inceleyebilirsiniz.

Kıymalı Arnavut pırasası yapılışı için kıymalı Arnavut pırasası malzemelerini ve kıymalı Arnavut pırasası tarifini alt satırlardan inceleyebilirsiniz.

Kıymalı Arnavut pırasası malzemeleri;

200 gram kıyma,

1 kilo pırasa,

2 adet kuru soğan,

1 yemek kaşığı margarin,

1 tatlı kaşığı salça,

karabiber,

tuz.

Kıymalı Arnavut pırasası yapılışı için Kıymalı Arnavut pırasası tarifi;

Önce pırasaları ayıklayıp ince ince doğrayalım.

Tencerede kıymayı ve soğanları kavurup üzerine salça, karabiber ve tuz ilave edelim. Pırasayı da ilave ederek, pırasayı çatal ile tel tel yapıp karıştıralım. 1 bardak sıcak su ilave ederek 30 dakika pişirdikten sonra kıymalı Arnavut pırasası artık servis ve ikram için hazırdır. Afiyet olsun. .

Kıymalı Arnavut pırasası tarifi ile yapacağınız kıymalı yemekler ve çeşitli etler ile pişirilen farklı ve nefis etli yemekler için önerileri et yemeği tarifleri sitesi; etyemegi.com sayfalarımızdan takip edebilir ve inceleyebilirsiniz.

Kıymalı et yemekleri için kıymalı yemek tarifleri , et yemeği tarifleri sitesi; etyemegi.com sayfalarında paylaşılmaktadır.
Kıymalı pilav tarifi ve kıymalı et yemekleri için kıymalı yemek tarifleri , et yemeği tarifleri sitesi; etyemegi.com sayfalarında paylaşılmaktadır.
Misket köfte tarifi ve kıymalı et yemekleri için kıymalı yemek tarifleri , et yemeği tarifleri sitesi; etyemegi.com sayfalarında paylaşılmaktadır.
Kıymalı Arnavut pırasası tarifi ve kıymalı et yemekleri için kıymalı yemek tarifleri , et yemeği tarifleri sitesi; etyemegi.com sayfalarında paylaşılmaktadır.
Ispanaklı kıymalı köfte tarifi ve kıymalı et yemekleri için kıymalı yemek tarifleri , et yemeği tarifleri sitesi; etyemegi.com sayfalarında paylaşılmaktadır.
Mini fırın kebabı tarifi ve kıymalı et yemekleri için kıymalı yemek tarifleri , et yemeği tarifleri sitesi; etyemegi.com sayfalarında paylaşılmaktadır.
Kıymalı kabak oturtma tarifi ve kıymalı et yemekleri için kıymalı yemek tarifleri , et yemeği tarifleri sitesi; etyemegi.com sayfalarında paylaşılmaktadır.
Ali nazik tarifi ve kıymalı et yemekleri için kıymalı yemek tarifleri , et yemeği tarifleri sitesi; etyemegi.com sayfalarında paylaşılmaktadır.
Yufkalı nezaket köftesi tarifi ve kıymalı et yemekleri için kıymalı yemek tarifleri , et yemeği tarifleri sitesi; etyemegi.com sayfalarında paylaşılmaktadır.
Muş köftesi tarifi ve kıymalı et yemekleri için kıymalı yemek tarifleri , et yemeği tarifleri sitesi; etyemegi.com sayfalarında paylaşılmaktadır.

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir